İade ve Değişim
 • Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde yapılmaktadır.
  Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
  Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
  Ambalajı açılmış iç giyim ürünlerinde hijyen ve sağlık nedeniyle iade, iptal ve değişim yapılmamaktadır.
  İç giyim alt çamaşırlarda, tayt, gecelik, mayo sütyenlerde ve korselerde hijyen koşulları gereği iade veya değiştirme yapılmamaktadır.
  Genel olarak örneklemek gerekirse; Teninize temas eden ürünler hijyenik ürün grubundadır ve iade ve değişimi yapılmamaktadır.
  Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. tespit ettiği durumlarda ve ürünün müşteriye teslim edilği andaki haliyle ve ürün faturası ile birlikte iade edilememesi halinde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkını saklı tutar.
  İade, değişim ve iptal kargo masrafları müşterilerimize aittir.
 • İade ve değişim sürecine giren ürünler ilgili birim tarafından incelenir. Uygun görüldüğü takdirde iade veya değişim süreci başlayacaktır.
 • Sipariş verdiğiniz günden itibaren 30 günü geçmemiş ürünler iade olarak gönderilebilir.
 • İade ürününüz Has Deri yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.
 • Sitemizde giyim ürünleri vs. satıldığından dolayı bu tür problemler yaşanabilir. Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşarsanız müşteri hizmetlerimizi arayarak ürünü iptal/iade şartlarına göre otuz (30) iş gününde tarafımıza göndererek iade veya değişim sürecini başlatabilirsiniz.
Yükleniyor...